רוצים לדבר איתי?


  הרצאות לחברות

  בזכות הרצאות לחברות, תוכלו לעודד את העובדים לפעול במרץ ובאושר. לאורך השנים האחרונות, יותר ויותר מנהלים ובעלי עסקים מבינים את חשיבותה של תרבות ארגונית מרשימה. כלומר, בין אם מדובר במנהלי מחלקות ובין אם מדובר בעובדים זוטרים – השתתפות בהרצאות מעניינות יפתחו אותם ויעוררו אצלם השראה. מעוניינים גם אתם להניע את העובדים שלכם כראוי? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל אירית בוטבול-עובדיה, מייסדת שיטת העוצמה שבתוכי. בזכות הרצאות אלו, המשתתפים יגלו את העוצמות הטמונות בתוכם, יביעו את עצמם ואת מחשבותיהם באופן ברור ויביאו תועלת רבה לחברה בה הם עובדים.

  הרצאות לחברות הייטק

  להעשיר את עולמם של העובדים מאז היותנו קטנים, אנו חולמים להגשים את עצמנו – ולהפוך לאנשי עסקים מצליחים. ככל שאנו מתבגרים, כך הולכת ומתפתחת ההבנה כי נדרשים לכך הכשרה, ניסיון וכישורי ניהול מהמעלה הראשונה. כעת, כשסימנתם וי ליד כל שלב בתהליך העבודה ואתם בעלי עסק או חברה משגשגת, עליכם להשקיע לא פחות בהיבט הבא: בחירת הרצאות לחברות.

  הרצאות ייעודיות אלו מחזיקות ביתרונות רבים. ראשית כל, עצם השתתפותם של העובדים בהרצאות אלו מוביל לכדי גיבוש מבורך; הסרת המחסומים בין המחלקות השונות ויצירת ערוצי תקשורת חדשים. כמו כן, השתתפות ערה ופעילה במפגשים אלו תעלה את המורל של העובדים, תעניק להם את התמריץ הדרוש להמשיך ולתרום לחברה בה הם עובדים, כמו גם תפתח את יכולותיהם המקצועיות.

  כמו כן, נדגיש כי הרצאות אלו ניתן לקיים בתוך שטח החברה או במבנים אחרים – בהתאם לכמות המשתתפים וצורכיהם של המארגנים. כמו כן, יש לפנות אל המדריכים המנוסים ביותר ולהזמין אותם להרצות – בהתאם לסוג התוכן אותם המנהלים מעוניינים להעביר לעובדיהם.

  הרצאות לחברות וארגונים

  להעצים את יכולות העובדים, מנהלים רבים מזהים את תרומתם של העובדים למערכת. בהתאם, הם ישקיעו רבות בפיתוח האישי שלהם; פיתוח הכולל, בין היתר, הזמנת הרצאות עשירות תוכן. מעוניינים גם אתם להוקיר תודה לעובדי הארגון? ברצונכם להעשיר את עולמם עם כלים חשובים? אתם מוזמנים ליצור קשר עם אירית בוטבול-עובדיה, מייסדת שיטת העוצמה שבתוכי.

  הרצאות לחברות וארגונים - סדנת העוצמה שבתוכי

  העשרה של עובדים במקומות עבודה הפכה להיות עניין מהותי עבור ארגונים רבים.

  בין אם מטרת העל היא לגבש את הצוות, להרים את המורל או פשוט להעשיר את עולמם של העובדים – הרצאות לארגונים וחברות מהוות אפשרות נפלאה לחשוף את העובדים שלכם לתכנים מעצימים ומעוררי השראה שיתרמו לשיפור אורח חייהם וגם להישגים שלהם במקום העבודה.

  אירית בוטבול-עובדיה היא המפתחת והמייסדת של שיטת העוצמה שבתוכי.

  בהשראת שיטה זו, מקיימת אירית סדנאות אישיות וגם הרצאות, בהן יקבלו העובדים כלים של ממש שיובילו לשינוי בחייהם ובמקביל יתרמו לתחושת גיבוש בין העובדים.

  מדוע חשוב לקיים הרצאות לארגונים וחברות?

  הרצאות לארגונים וחברות הן אינן מותרות כלל וכלל.

  כיום, התפיסה הרווחת היא כי יש להעשיר את סביבת העבודה, ושהדבר תורם רבות הן לעובד והן למקום העבודה.

  מהן הרצאות לארגונים וחברות?

  אלו יכולות להיות הרצאות מעוררות השראה בנושאים שונים ומגוונים אך הן בנויות בפורמט ייעודי ליום חוויתי עבור צוותי עובדים.

  וזאת, כאשר דרך העברתן מותאמת עבור חברות שונות עם צרכים ייחודיים.

  ניתן לקיים הרצאות כאלו בתוך מבני החברה או במקום חיצוני כגון אולם בית מלון או חדר פרטי במסעדה – הדבר תלוי בכמות המשתתפים ובאווירה אותה תרצו להשיג.

  הסדנאות בדרך כלל מועברות על ידי מדריך חיצוני, בתחומים שונים ומגוונים. פיתוח והשקעה

  תחלופה של עובדים קיימת בכל ארגון ברמה כלשהי.

  עקב כך, ישנו צורך משמעותי בפיתוח של עובדים חדשים בארגון לצד טיפוח של העובדים הוותיקים יותר במערכת.

  הרצאות לארגונים וחברות בתחומים שונים, בין אם בנושאים חברתיים או בנושאים מקצועיים, מפתחות את כישורי העבודה של העובדים ובמקביל גם מחזקות את הקשרים החברתיים ביניהם.

  ערכים חיוביים ומעצימים ישנה אפשרות לבחור הרצאות לחברות בעלות תוכן מעצים וחיובי, ובכך לתרום לחייהם האישיים של העובדים באופן משמעותי ביותר.

  זוהי יכולה להיות גם דרכו של הארגון להעביר מסר לעובדיו לגבי ערכים הנמצאים בחשיבות עליונה עבור הארגון עצמו, כמו גם האופן בו הארגון רוצה לראות את עצמו ואת עובדיו.

  הרצאות לחברות , הרצאות לעסקים

  הרצאות העשרה לחברות 

  רוצים להעניק לעובדי החברה שלכם כלים משמעותיים להצלחה בחיים? מרגישים שהעובדים בחברה שלכם צריכים חיזוק להעלאת המוטיבציה ולהשגת יעדים נוספים? מתעניינים בהעשרה מקצועית בשיטה ייחודית ומסקרנת ? נמאס לכם מהרצאות גנריות שלא משרתות באמת את העובדים שלכם? בדיוק בשביל זה, קיימות הרצאות לחברות במסגרת שיטת העוצמה שבתוכי. מדובר בהרצאות שיתנו לעובדי החברה שלכם חוויה יוצאת דופן ובלתי נשכח שתשפיע עליהם לטובה גם בחיים מחוץ לעבודה וגם להשגת יעדים ושיפור חווית העובדה.

  הרצאות לארגונים וחברות

  הרצאות לחברות שישפיעו באמת על העובדים שלכם.

  כפי שאנחנו יודעים, לצערנו לא כל הרצאה שאתם מביאים לעובדים שלכם, באמת מסקרנת אותם ומשפיעה עליהם לטובה. העוצמה שבתוכי מעניקה הרצאות לחברות שבאמת רוצות להעניק לעובדים שלהם כלים להגדלת היכולת האישית והמקצועית, הגעה לגרסה הכי טובה שלהם כבני אדם, עידוד ההתפתחות האישית, רכישת כלים לעבודה בקבוצה וכן גילוי העוצמות הפנימיות שלהם. מעבר לענייני עבודה, מציעה העוצמה שבתוכי, הרצאה מסקרנת שבאה לחזק כל אחד ואחת מהעובדים שלכם. כל אחד מהעובדים יקבל חיזוק לחוסן הנפשי שלו, כלים לפיתוח אסטרטגיות נכונות לחיים ומציאת הדרך הנכונה לניהול המחשבות וניהול סדר נכון בחיים. ההרצאות לחברות שאנו מספקים, מתאימות לכלל העובדים וכן לקהל הלקוחות של החברה. ההרצאות יכולות לשמש קהלים רבים ומתאימות מאוד להוספת פן יצירתי יותר בכנסים, אירועים וכו'.

  הרצאות לחברות בתעשיה

  שדרוג עצמי של העובדים שלכם בכמה צעדים פשוטים

  רוצים לקבל אליכם לחברה עובדים יצירתיים יותר? בעלי מוטיבציה גבוהה וכן להעניק להם כלים משמעותיים לניהול נכון של החיים? רוצים להגיע למצב בו העובדים שלכם או הלקוחות שלכם מלאי תודה עבור הכלים שהם קיבלו בהרצאה שהענקתם להם? ראייה רחבה יותר, דרך להגשמת יעדים ומטרות, גילוי עצמאות והתפתחות, הם רק חלק מהכלים שיקבלו בהרצאה שלנו. העוצמה שבתוכי, דוגלת בשיטה ייחודית ומסקרנת ומאפשרת לכל עובד ועובד להתחבר אליה מהמקום שלו. ישנם סוגים שונים של הרצאות, הרצאות העצמה, הרצאות העשרה, הרצאות ממוקדות ועוד. רוצים לשמוע פרטים נוספים אודות ההרצאות הייחודיות שלנו? התקשרו עכשיו וקבלו את כל הפרטים על כל סוגי ההרצאות שאנו מעבירים.

  הרצאות לחברות וארגונים

  הרצאות לחברות וארגונים

  העובדים בחברה שלכם כבר איבדו את הרוח מהמפרשים והם מגיעים לעבודה חסרי חשק, חסרי אנרגיה ורק מחכים ללכת הביתה. בתור המנהלים של אותם עובדים, עליכם להחזיר להם את התשוקה והאהבה למקום העבודה. זאת אפשר לעשות על ידי מספר דברים- הרצאות לחברות וארגונים, ימי גיבוש ומסיבות חברה. כנראה שכך לעובדים בחברה יהיה כיף ומרענן יותר להגיע ליום העבודה. אם אתם מחפשים הרצאה מעוררת השראה, שתגרום לעובדים שלכם לבוא עם יותר אנרגיה לעבודה ולהוקיר תודה על מה שיש, ההרצאה של אירית בוטבול היא ההרצאה בשבילכם. הרצאה המשלבת רגעי צחוק, סיפור אישי ותובנות מעמיקות היא מה שתגרום לעובדים שלהם לבוא לעבודה יום למחרת עם חיוך על  הפנים.

  הרצאות לחברות וארגונים עכשיו אצלכם

  ישנם יתרונות רבים להזמנת הרצאות לחברות וארגונים. ראשית, כפי שנאמר מקודם, הרצאה יכולה לתת לעובדים כלים רבים שיוכלו לשמש אותם בעבודה ובחיים. אם יש אדם ששומע את ההרצאה שרוצה לעשות שינוי משמעותי בחייו ולא יודע איך להתחיל, אוהב להקשיב לתובנות חכמות ולראות גישה נוספת לחיים, ההרצאה יכולה לתת לו כלים רבים לחיים. בנוסף, הן מספקות זמן בו העובדים עוצרים לכמה שעות את העבודה השוטפת ונהנים מגיבוש וזמן מנוחה. כולנו אוהבים ללמוד דברים חדשים ולהחכים, אך מעטים מאיצנו עושים זאת באופן יזום. הרצאה טובה יכולה לגרום לעובדים לחשוב קצת מחוץ לקופסא ולהתרענן מהשגרה השוחקת.

  מי היא האישה מאחורי ההרצאה?

  האישה מאחורי ההרצאה היא לא אחרת מאשר אירית בוטבול. אירית כבר עושה שנים הרצאות לחברות וארגונים, אשר מתבססות על סיפור חייה האישי ועל השינוי הגדול אותו עברה. מטרת ההרצאה היא לעורר השראה אצל אנשים נוספים שרוצים לעשות שינוי משמעותי. אירית למדה מקצועות טיפוליים מכל העולמות כמו תזונה, פסיכולוגיה ואפילו קבלה אשר נותנים לאירית כלים להסתכלות רחבה יותר על החיים, יכולת להבין לבבות של אנשים ובעזרת זאת לתת את התובנות והעצות המתאימות לכל אדם. אם אתם רוצים לעבור חוויה משנה חיים, יוצאת דופן ומעוררת השראה- הזמינו כבר היום הרצאה של אירית בוטבול!

  רוצים לדבר איתי?

   עוד בנושא

   להמשך קריאה

   כך תוכלו להתגבר על המכשולים

   ישנו גיל בו כבר יש משפחה מיוצבת ועבודה סדירה, שהחיים מתחילים להיות קצת יותר משעממים ולאבד משמעות. כאשר עובדים בעבודה שהיא לא מפתחת את החשיבה ואינה מעניינת, חיי הזוגיות אינם תוססים ואין תחביבים מיוחדים, קשה לראות את האור בקצה המנהרה ורבים נכנסים בעקבות כך למשברים...
   להמשך קריאה

   מומלץ לעבור את כל התהליך עם תמיכה

   ללכת לחנות בגדים בקניון ולמצוא פריטים במידה שלכם, לרוץ אחרי הילדים בפארק השעשועים ולאכול מבלי שינעצו בכם מבטים הם בגדר חלום. אתם מרגישים שמעבר לכך שאתם לא נראים טוב כמו פעם, משקל הגוף שלכם מונע מכם לחיות באורח החיים שהייתם רוצים לחיות. אתם כל כך...
   להמשך קריאה

   רוצים להניע את העובדים ?

   עובדים רבים מרגישים עייפים בעבודה בה הם נמצאים. הם מרגישים מיואשים וחסרי תקווה, עובדים כל יום ועושים את אותו הדבר ולא רואים איך אפשר לשנות את שגרת חייהם. אתם, בתור המנהלים את החברה, צריכים להחדיר בעובדים שלכם יותר מוטיבציה. היא יכולה לבוא לידי ביטוי באמצעות...
   להמשך קריאה

   הרצאות מרתקות להייטק

   יש לאחרונה אווירה במשרד של חוסר רצון. חוסר רצון לעבוד, חוסר רצון לעזור, חוסר רצון להתפתח, רק לעשות את המינימום וללכת הביתה. זאת אווירה שקיימת לא רק במשרד שלכם אלא גם במשרדים רבים אחרים. כמצופה אף אחד לא באמת רוצה להרגיש תחושות כאלו במשרד בו...
   להמשך קריאה

   סדנאות שיעזרו לכם לפתח מגוון מיומנויות

   אתם כבר תקופה ארוכה מרגישים שהחיים שלכם לא בשיא שלהם, ויותר מזה, הרבה מתחת ליכולות ולשאיפות שלכם. אתם מרגישים שהגיע הזמן לעשות שינוי משמעותי, אבל שינוי שיהיה מצד אחד חיובי ויחזיר לכם קצת שמחת חיים ומצד שני יהיה עמוק ובעל תובנות רבות שיתנו לכם את...
   להמשך קריאה

   הרבה יותר כיף לעבור את התהליך יחד

   אתם נמצאים בלופ שקשה לכם לצאת ממנו. בין שנאה עצמית, אכילה רגשית וויתור עצמי. אתם מידרדרים לתהום וככל שאתם יורדים למטה אתם יודעים שיהיה לכם קשה יותר להתרומם ממנו. לבני אדם יש נטייה להרס עצמי בכל מיני תחומים וכשמדובר באנשים בעלי עודף משקל, נטייה זו...
   להמשך קריאה

   הרצאות לעובדים

   העובדים שלכם בחברה כבר לא באים לעבודה בכיף ובאנרגיה כמו בעבר. עובדים שהם חברי חשק, חסרי סבלנות ורק מחכים ללכת הביתה בסוף היום. בעקבות כך, הביצועים פחות טובים והמורל בעבודה ירוד. אתם, בתור מנהלים רוצים להכניס משהו שייתן לעובדים תקווה, לראות את האור ומרץ לעבוד...
   להמשך קריאה

   סדנאות לארגונים

   אתם רוצים להביא סדנא לעבודה בזמן הקרוב. זאת, בגלל שאתם בתור מנהלי חברה מבינים את החשיבות של לתת לעובדים הפסקה מהשגרה ומבינים שעל מנת להשאיר את העובדים בשביעות רצון ממקום העבודה, עליכם לספק להם פעילויות שיתמכו בכך. אם אתם מחפשים סדנא שהיא מעוררת השראה, נותנת...
   להמשך קריאה

   סדנת העוצמה שבך

   להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמי שיטת העוצמה שבך מבוססת על ההבנה שכדי לשנות את חיינו לטובים יותר, מאושרים יותר ובריאים יותר, נצטרך ללמוד כיצד לנהל את עצמנו במערך הפנימי וליצור שליטה מלאה בחיינו, בעודנו חותרים לגילוי העוצמות המצויות שבתוכנו. סדנת העוצמה שבך מעניקה כלים מעשיים והבנה...
   להמשך קריאה

   ליווי ואימון אישי עם אירית בוטבול עובדיה

   למי זה מתאים? למי שמעוניין ליצור תוצאות גבוהות בחיים ולהגשים את עצמו: - בזוגיות - בקריירה - במערכות יחסים - במוטיבציה גבוהה - בשמחת חיים - בהשגת הגוף שתמיד חלמתם עליו קואצ'ינג אימון אישי: שינוי דפוסי הפעולה בעולם המודרני בו אנו חיים, קל ביותר ללכת לאיבוד. החל מערוצי התקשורת והמדיה השונים, ההרפתקאות השוכנות מחוץ...
   להמשך קריאה

   קבוצת תמיכה לירידה במשקל

   מחפשים אחר קבוצת תמיכה לדיאטה? כאשר מתקרבים להם חודשי הקיץ החמים אנו שמים לב למשקל שצברנו לאורך החורף. כדי שנוכל להראות טוב בבגדים קצרים, אנו נתחיל לחפש אחר שיטות שונות שיסייעו לנו להשיל את הקילוגרמים העודפים – ובמהרה. עם זאת, פתרונות קסם אלו מסייעים לטווח...
   להמשך קריאה

   סדנאות התפתחות אישית

   מטרתן של סדנאות התפתחות אישית היא, בין היתר, לסייע למשתתפים לפרוץ את הדרך קדימה בזכות עבודה פנימית. אחת מסדנאות מומלצות אלו הינה סדנת העוצמה שבתוכי. סדנה זו מציעה כלים בזכותם תוכלו לשנות את חייכם לטובה – ולהיות מאושרים ובריאים יותר. מעוניינים לשמוע על סדנאות שיסייעו...
   להמשך קריאה

   סדנת העצמה נשית

   בזכות סדנת העצמה נשית, נוכל לרכוש כלים חשובים לבניית העתיד. לאורך השנים האחרונות, אנו עדים לשינויים חיוביים בכל הנוגע אל מעמדן של נשים בחברה. בין אם מדובר בהצעות עבודה, חלוקת התפקידים בתא המשפחתי או שמא מדובר בהיבטים אחרים – המגמה היא בכיוון הנכון. עם זאת,...
   להמשך קריאה

   הרצאות לחברות

   בזכות הרצאות לחברות, תוכלו לעודד את העובדים לפעול במרץ ובאושר. לאורך השנים האחרונות, יותר ויותר מנהלים ובעלי עסקים מבינים את חשיבותה של תרבות ארגונית מרשימה. כלומר, בין אם מדובר במנהלי מחלקות ובין אם מדובר בעובדים זוטרים – השתתפות בהרצאות מעניינות יפתחו אותם ויעוררו אצלם השראה....
   להמשך קריאה

   הרצאות מעוררות השראה

   הזמינו את אירית בוטבול עובדיה להרצות באירועי חברה וכנסים. אירית בוטבול עובדיה הנה מרצה מבוקשת ופופולרית שהרצתה עד היום בפני אלפי אנשים בחברות, ארגונים, כנסים בארץ ובעולם! להזמנת הרצאות לחברות פנו אלינו! מחפשים הרצאה מעצימה ומרתקת לאירוע שלכם? מנושאי ההרצאות של אירית:איך יוצרים שליטה בחיים? איך להניע...
   להמשך קריאה

   הרצאות לנשים

   השתתפות פעילה במסגרת הרצאות לנשים תוביל לשינוי הרצוי. מי מאתנו לא חוותה על בשרה אתגרים, הן בהיבט האישי והן בהיבט המקצועי? אכן, מדי יום ביומו אנו מתמודדות עם מגוון אתגרים כאשר לעיתים קרובות תמרון זה בא על חשבון טובתנו האישית. מעוניינת לשבור את דפוס הפעולה...
   להמשך קריאה

   קבוצות הרזיה

   קבוצות הרזיה הן פתרון מומלץ עבור אלו מאתנו המחפשים הרבה מעבר לסיוע "אינסטנט". לא פעם, אנו נתקלים במושג "דיאטה" כאשר רבים מאתנו אף מנסים סוגים שונים שלה. וזאת, מתוך רצון אמתי לרדת במשקל. עם זאת, כדי להשיג את התוצאה הרצויה, יש לעבוד באופן שקול ומדויק....
   להמשך קריאה

   שילוב של פעילות גופנית

   רבים מאתנו מודעים לחשיבותם של חיים אקטיביים: שגרה בריאה באמצעותה נוכל לשמור על המשקל שלנו ועל בריאותנו. בהתאם, שילוב של פעילות גופנית בחיי היום-יום שלנו הינו חובה כדי לשמור על אורח חיים בריא. עם זאת, אין אפשרות להתחיל פעילויות אלו מבלי להבין קודם מי אנחנו ומה אנחנו...
   להמשך קריאה

   תזונה בריאה ונכונה

   לקראת הקיץ אנשים רבים מנסים להוריד במשקל באמצעות דיאטות שונות. עם זאת, חשוב להבין ששמירה על אורח חיים בריא תתבצע באופן שיגרתי – ולא רק בתקופה מסוימת. על מנת להצליח בכך, מומלץ לשלב תזונה בריאה ונכונה עם פעילות גופנית. מיומנויות אלו תוכלו לרכוש במסגרת סדנאות העצמה  – מפגשי...
   להמשך קריאה

   קואצ'ינג תזונה

   בימינו, רבים מחליטים לבצע שינוי ולעבור לשגרה פעילה וחיובית יותר. וזאת, תוך שמירה על אורח חיים בריא. עם זאת, תהליך זה אינו פשוט וכולל תהליכים ושינויים רבים – פיזיים ונפשיים כאחד. בהתאם, קואצ'ינג תזונה מאפשר לשנות את איכות החיים ולשמור על תזונה בריאה ונכונה. על מנת להצליח במטרה זו,...
   להמשך קריאה

   סדנאות מעניינות לנשים

   במשך חיים שלמים, נשים מנסות להיות טובות, חזקות ועוצמתיות. במילים אחרות, הן רוצות להצליח בתחום הלימודים, העסקים, בזוגיות, עם המשפחה וכן הלאה. בנוסף לכך, נשים תמיד חושבות על המראה החיצוני שלהן; היבט הכולל בתוכו ניסיונות רבים לשמור על המשקל. על מנת לעזור להן להגיע למטרות אלו, קיימות סדנאות...
   להמשך קריאה

   סדנאות להתפתחות אישית

   על מנת להגיע להגשמה עצמית, אנו צריכים לעבור תהליך המבוסס על הקשבה אמתית לרגשות שלנו. סדנאות להתפתחות אישית מאפשרות לעבוד על החולשות הנמצאות בכל אחד מאתנו – ולצמוח מתוכן. אירית בוטבול-עובדיה, מייסדת שיטת העוצמה שבתוכי, אימון להעצמה אישית תסייע לכם לרכוש כלים שיאפשרו להתחבר ל"אני הראשוני" שלכם...
   להמשך קריאה

   סדנאות לירידה במשקל

   סדנאות לירידה במשקל מעניקות ידע תזונתי וארגז כלים העוזרים להתמודד עם אכילה רגשית וחברתית – ובכך למנוע עלייה במשקל בעתיד. סדנה זו מאפשרת לעבור תהליך חשוב של שינוי – במסגרת תומכת. עם זאת, על מנת להצליח להוריד במשקל, יש צורך להבין מה מניע אותנו להצלחת התהליך. לכן, מומלץ...
   להמשך קריאה

   סדנאות לעובדים

   נושא העשרת צוותי עובדים במקומות עבודה הפך להיות עניין שגרתי. בין אם מדובר ביום עיון כללי, הוקרה על הישגים מיוחדים או לצרכי גיבוש – סדנאות לעובדים הן הזדמנות נפלאה להעשיר ולחשוף אותם אל תכנים ערכיים: תכנים אשר יוכלו לתרום לשיפור אורח חייהם ובעקיפין אף לתרום...
   להמשך קריאה

   סדנאות להעצמה לנשים

   פירושה של העצמה נשית הינה להתחבר מחדש לידע ולכוח הנשי ובעקבות כך, לפעול בתוך מקום של עוצמה ועצמאות. שיטת העוצמה שבתוכי מבוססת על הבנה שכדי להתרגש כל יום מחדש, צריך לחיות בעוצמה, להתנהל בשמחה ונינוחות ולפתח חוסן נפשי. סדנאות להעצמה לנשים מתחילות בשיטת העוצמה שבתוכי. כך, נוכל לפגוש...
   להמשך קריאה

   חיים בריאים

   כולנו היינו רוצים לחיות חיים בריאים . בהתאם, קיימות שיטות רבות ומגוונות המסייעות לנו לנהל אורח חיים בריא יותר. אחת השיטות האלה היא שיטת העוצמה שבתוכי ובייחוד – עוצמות הבריאות: מפגשי אקסטרים להרזיה ולחיים בריאים אותם מעבירה אירית בוטבול-עובדיה. מנחה זו בעלת ידע נרחב בתחומי הרפואה המשלימה...
   להמשך קריאה

   הרזיה נכונה

   הרזיה נכונה תתבצע בהתאם לעוצמות הבריאות – מפגשי אקסטרים, קבוצות תמיכה לדיאטה ולהרזיה ולחיים בריאים. שיטת הרזיה זו מתייחסת אל האדם כמכלול, ובה לומדים כיצד לשנות תפיסות בנוגע למזון. כמו כן, רוכשים לאורכה הרגלי אכילה חדשים ולומדים טכניקות הנוגעות לפעילות גופנית ייחודית. שיטה זו פותחה מתוך ההבנה כי...
   להמשך קריאה

   ירידה במשקל בצורה נכונה

   שיטת העוצמה שבתוכי, ובייחוד עוצמות הבריאות – מפגשי אקסטרים להרזיה ולחיים בריאים, נוצרה מתוך התפיסה כי ירידה במשקל בצורה נכונה יכולה להתקיים אך ורק כחלק מתהליך רגשי ומנטלי כולל; תהליך המצריך שינוי מהותי בדפוסי מחשבה וגם בדרכי ההתנהלות שלנו בחיי היום יום. על פי שיטה זו,...
   להמשך קריאה

   הנחיית קבוצות

   הכשרתם ולימודיהם של אנשי מקצוע העוסקים בתחום הנחיית קבוצות מתבססים על מאפיינים שונים: מאפיינים הכוללים, למשל, היכרות עם סוגי הקבוצות השונים, התנהלות הקבוצה, מטרת הקבוצה ועוד. משום שמאפייני המנחה ותכונותיו משפיעים על הקבוצה עצמה, חשוב לבחור במדריך הנכון. תכירו את אירית בוטבול-עובדיה, אשר מנחה קבוצות באמצעות שיטת...
   להמשך קריאה

   היתרונות של אורח חיים בריא

   אורח חיים בריא הינו נושא נפוץ ביותר בימינו. הרי כל אדם רוצה להגיע למצב בו הוא שומר על חיים בריאים לאורך זמן. היתרונות של אורח חיים בריא מסבירים בפירוש מדוע כה חשוב לשמור עליו. נדגיש כי אורח חיים בריא מבוסס בעיקר על תזונה נכונה ופעילויות גופניות. עם זאת,...
   להמשך קריאה

   דיאטה מומלצת לנשים

   שיטת העוצמה שבתוכי, סדנה להעצמה אישית שפותחה על ידי אירית בוטבול-עובדיה, מתייחסת אל האדם האינדיבידואלי ומתבססת על החוויות אותן עבר כמו גם על אורח החיים שלו כיום. לאור היבטים אלו, מייצרת השיטה שינוי כולל אשר בתוכו טמונה דיאטה מותאמת אישית. נדגיש כי נושא הדיאטה עצמו אינו הנושא...
   להמשך קריאה

   אימון להעצמה אישית

   שיטת העוצמה שבתוכי, כשמה כן היא, מבוססת על התפיסה כי בכל אחד מאתנו קיימת עוצמה אדירה – אך מרביתנו חיים ללא ידיעה כיצד להשתמש בה כלל. יכולים גם להיות מצבים בהם אדם הינו עוצמתי מאוד בתחום מסוים בחייו, כאשר בתחומים אחרים הוא יכול לחוש חסר אונים...
   להמשך קריאה

   אורח חיים בריא ותזונה נכונה

   אורח חיים בריא ותזונה נכונה הולכים יד ביד. הרי כיום כבר ברור כי יש קשר הדוק בין השניים! תחום התזונה הוא, ללא ספק, עולם ומלואו ותופס מקום עיקרי בהקשר של אורח חיים בריא. כלומר, מעבר לכך שאכילה היא פעולה שאנו מבצעים מספר פעמים ביום, ההשפעות של פעולה זו...
   להמשך קריאה

   דיאטה בריאה

   הנה מגיע הקיץ, ואנו מתחילים להשיל מעצמנו את הבגדים החמים וללבוש בגדים קצרים ומאווררים תחתם. כאשר אנו מביטים בעצמנו ובעודפי השומן שצברנו במהלך החורף, אנחנו מבינים שנדרשת כאן עבודה רבה. אז אנו פוצחים בדיאטת חסה, חיים על סלט במשך שבוע ומחכים לתוצאות. האם זה עובד? לא בדיוק. כי במקום...
   להמשך קריאה

   שיטת העוצמה שבתוכי

   להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמי מי מאתנו לא משתוקק שמילים כמו אושר, הגשמה עצמית, סיפוק ושמחה יהיו יותר מסיסמאות אלא ביטוי לתחושות המגדירות את חייו? שיטת העוצמה שבתוכי היא שיטה אחת יחידה ומהפכנית המבוססת על ההבנה כי ניתן לחיות בעוצמה, להתרגש כל יום מחדש, לפתח חוסן...
   להמשך קריאה

   קואוצ'ינג

   כמה אתה באמת רוצה להצליח? מה אתה מוכן לעשות בשביל זה? תוכנית ליווי אישית - תהליך ממוקד וקצר שיזניק אתכם לתוצאות מהירות. אנחנו נבנה לכם תוכנית מתודולוגית מובנית ומדויקת שתכליתה להעלות את היכולת שלכם ליצור תוצאות דרך תכנון קפדני, שינוי דפוסים מקובעים ויציאה מאזור הנוחות לעבר הגשמה...
   להמשך קריאה

   מה הם חיים בריאים באקסטרים

   אני מניחה שהרבה פעמים נתקלתם במונח "דיאטה". אני גם מניחה כי הרבה פעמים ניסיתם לעשות דיאטה ונכשלתם. אולי הצלחתם לתקופת מה. באמת רציתם, גייסתם את כוחותיכם ומשאביכם הרגשיים והפיזיים וההצלחה הייתה ארעית, זמנית. אחרי תקופת מה, חזרתם לנקודת ההתחלה לאחר שחוויתם כישלון נוסף. הכישלון החוזר הזה החזיר אתכם למעגל אוטומטי...
   להמשך קריאה
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support