רוצים לדבר איתי?


  הרצאות מעוררות השראה

  הזמינו את אירית בוטבול עובדיה להרצות באירועי חברה וכנסים.

  אירית בוטבול עובדיה הנה מרצה מבוקשת ופופולרית שהרצתה עד היום בפני אלפי אנשים בחברות, ארגונים, כנסים בארץ ובעולם! להזמנת הרצאות לחברות פנו אלינו!

  מחפשים הרצאה מעצימה ומרתקת לאירוע שלכם?

  מנושאי ההרצאות של אירית:

  • איך יוצרים שליטה בחיים?
  • איך להניע את עצמנו לעבר המטרות שלנו?
  • איך יוצרים פרשנות מעצימה לכל סיטואציה בחיים?
  • מה היא התודעה שלנו, איך גורמים לה לעבוד לטובתנו?
  • להיות מאושר- האם זה אפשרי בעידן שלנו?
  • מהו עולם הפרשנות שלנו?
  • איך חיים בהתלהבות ותשוקה?
  • איך מתחזקים גוף בריא וחטוב?

  במסגרת שיטת העוצמה שבתוכי, אנו מעבירים הרצאות העשרה והעצמה.

  מטרתן של הרצאות אלו הן, בראש בראשונה, להניע אנשים לכדי מימוש עצמי, התבוננות פנימית ושינוי דפוסי הפעולה – למעצימים יותר.

  על ידי ההרצאות שאנו מעבירים, אנו נוביל את המשתתפים לעבר פריצת דרך משמעותית בסופה הם יחוו הצלחות בחייהם.

  את החזון של שיטת העוצמה שבתוכי תוכלו לשמוע במסגרת הרצאות ההעשרה וההעצמה שאנו מעבירים:

  חזון החותר לעבר יצירת חברה הישגית המונעת מתוך עקרונות של אהבה, שמחה ונתינה.

  מנהלים עסק מצליח ומעוניינים לעודד ולהעצים את העובדים שלכם? ברצונכם להעניק לעובדים שלכם את המתנה המושלמת? בין אם מדובר בחברות גדולות, ועדי עובדים או שמא מדובר בעסקים קטנים ובינונים אחרים, עומדת בפניכם הזדמנות עליה אסור לדלג!

  הרצאות העשרה לעובדים

  כדי לשמוע עוד על שיטת העוצמה שבתוכי, יש ביכולתכם להזמין את הרצאות ההעשרה וההעצמה שאנו מעבירים.

  במילים אחרות, מדובר בהזדמנות פז באמצעותה ניתן יהיה לחזק ולעודד את עובדי החברה שלכם: החל מפיתוח אישי, יצירת חוסן נפשי, גילוי העוצמות הפנימיות של העובדים ועד פיתוח אסטרטגיות נכונות לחיים, התנעת המוטיבציה ומציאת הדרך לניהול נכון של מחשבות, רגשות, רצונות והשגת היעדים – נושאים ודגשים אלו נעביר במסגרת ההרצאות שלנו.

  השתתפות בהרצאות ההעשרה וההעצמה שלנו הינה חוויה חד-פעמית ובלתי נשכחת; חוויה אשר תעודד את ההתפתחות האישית של המשתתפים, תתניע את הצמיחה שלהם ואף תשפר את חווית העבודה האישית, הקבוצתית והארגונית שלהם.

  וזאת, תוך הגדלת היכולת האישית של העובדים על ידי רכישת כלים – עד לכדי מקסום התוצאות והיחסים הבין-אישיים והאינטגרטיביים.

  הרצאות העשרה והעצמה שאנו מעבירים מתבססות על שיטת העוצמה שבתוכי.

  הרצאות אלו מיועדות לקהלים רבים ומשמשות כפעילות העשרה לעובדים רבים במסגרת כנסים, וועדים, אירועים ועוד.

  כמו כן, ההרצאות שאנו מעבירים מתאימות ללקוחות החברה.

  מתעניינים בהרצאות העשרה והעצמה שאנו מעבירים? מוזמנים ליצור עמנו קשר ולשמוע עוד על ההרצאות שלנו.

  אין ספק שבזכות ההרצאות שלנו העובדים שלכם ייצאו מרווחים – בזכות הידע, המיקוד והתוכן המרתק ומעורר השראה.

  הרצאות העצמה עצמית של אירית בוטבול

  מגוון רחב של הרצאות מעוררות השראה יעניקו לכם את הרצון והמוטיבציה לשנות את חייכם – לטובה. ככל שאנו מתבגרים, כך אנו מחפשים אחר דרכים חדשות לממש את הפוטנציאל הקיים בתוכנו – וליהנות מחיים מלאי הגשמה עצמית ושמחה. מעוניינים לתת ביטוי לתחושות העמוקות ביותר שלכם? אולי אתם מחפשים אחר הרצאות ייחודיות עבור העובדים שלכם? אין בעיה! כל שעליכם לעשות הוא להזמין את ההרצאה המתבססת על שיטת העוצמה שבתוכי. מייסדת שיטה זו הינה אירית בוטבול-עובדיה, המחזיקה גם בהכשרה רחבה ומקיפה. הכשרה זו כוללת, בין היתר, לימודי רפואה משלימה, הנחיית קבוצות, פסיכוסומטיקה כמו גם הקשר בין גוף ונפש.

  באילו הרצאות מעוררות השראה מומלץ להשתתף?

  מדי יום ביומו, אנו מתמודדים עם מגוון מצבים מורכבים. בין אם מדובר בקשיים בעבודה, מחלוקות עם המשפחה והחברים או שמא מדובר בהיבטים אחרים – לכל אלו ישנה השפעה ישירה הן על הגוף והן על הנפש שלנו. בהתאם לכך, יותר ויותר אנשים פונים להרצאות ובוחרים להשתתף בהן כמאזינים. וזאת, מתוך תקווה שהם יקבלו את המענה על בעיותיהם השונות.

  מרגישים כי הפחד מכתיב את חייכם? מעוניינת לנווט את חייך כראוי ולממש את שאיפותייך? ברצונכם לנהל אורח חיים בריא ומאוזן? כיום, עומד בפניכם פתרון מומלץ וראוי: השתתפות בהרצאות מעוררות השראה. הרצאות אלו פונות למגוון רחב של קהלים: נשים וגברים, עובדים בארגונים, צעירים ובוגרים לצד קהלים רבים נוספים. אכן, אנשים רבים חווים קושי רב בתמרון בין המשפחה והקריירה. בהתאם, כדי שיקבלו את הכלים המתאימים עליהם להשתתף בהרצאה המתבססת על שיטת העוצמה שבתוכי.

  כמו כן, ישנן הרצאות נוספות, כדוגמת אלו העוסקות בניהול אורח חיים בריא. הרצאות מסוג זה יסבירו למשתתפים כיצד עליהם להקשיב לגוף שלהם, לפנות את הזמן לתחביב או פעילות מהנה וכמובן – להקפיד על הרגליים תזונתיים מאוזנים.

  הרצאות מעוררות השראה ליצרת שינוי חיובי

  מציאת האיזון הנכון בחייכם היא שאיפה הניתנת להגשמה. כיצד? על ידי השתתפות בהרצאות אותן מעבירה אירית בוטבול-עובדיה, מייסדת שיטת העוצמה שבתוכי. הרצאות אלו, המתבססות על ניסיונה האישי של המרצה, יעניקו למשתתפים את הכלים החשובים לצורך יצירת שינוי חיובי.

  הרצאות מעוררות השראה

  במסגרת הרצאות העצמה, תוכלו לתכנן את עתידכם לטווח הארוך. לאורך השנים האחרונות, רבים מאתנו הולכים לאיבוד בין שלל המשימות והאתגרים העומדים לנגד עינינו. כדי להשיג את האיזון המיוחל כמו גם לממש את הפוטנציאל הנמצא בתוכנו, מומלץ להיעזר בפתרון הבא: השתתפות בהרצאת העצמה בהנחייתה של אירית בוטבול-עובדיה, מייסדת שיטת העוצמה שבתוכי. בזכות סדנה זו, תצאו למסע מסעיר; תהליך עבודה הכולל התבוננות פנימה, חיזוק הדימוי העצמי, הצבת היעדים – ועמידה בהם על הצד הטוב ביותר. מעוניינים גם אתם לבצע זאת? אל תחכו עוד דקה אחת וצרו קשר עוד היום!

  הרצאות העצמה בזום

  לעיתים קרובות מדי אנו נשאבים למרוץ החיים. החל ממציאת פרטנר תומך, הקמת משפחה והבאת ילדים לעולם, רכישת השכלה ועד מציאת עבודה מעניינת – נדמה כי אנו במרדף מתמשך אחר השלב הבא. עם זאת, לא תמיד אנו מזהים מתי יש לקחת הפסקה, לעצור לרגעים ספורים ולהעריך את מה שיש בידינו. במקום להישחק במרדף אחר הצעד הבא, עומדת בפניכם אפשרות מומלצת ביותר: השתתפות בהרצאות העצמה בזום או בהרצאה פרונטלית.

  מטרתן של הרצאות אלו היא לחזק את הדימוי העצמי שלכם, לסייע לכם במציאת "האני הראשוני" שלכם, לזהות את דפוסי החשיבה וההתנהגות – ולהעניק לכם את הכלים אותם תיישמו ביום-יום. בזכות כלים חשובים אלו תוכלו לנהל את חייכם באופן המדויק והמאוזן ביותר.

  כמו כן, קיימות כיום מספר הרצאות שונות שיעצימו את חייכם ויובילו לשינוי המבורך. מעוניינים לתת תמריץ לעובדי החברה שלכם? מעוניינת להזמין הרצאה מעצימה לך ולחברותייך? או שמא אתם מרגישים שבויים בתודעה שלכם ומחפשים שינוי? הרצאות אלו יענו על בקשותיכם – והרבה מעבר לכך.

  הרצאות העצמה לנשים

  רק כאשר אנו מקשיבים לרגשות שלנו – יש ביכולתנו ליצור את השינוי המיוחל. בהתאם, בין אם מדובר בהרצאת העצמה לעובדים, הרצאה המיועדת לנשים או שמא מדובר בהרצאות המיועדות לחיזוק התקשורת עם הילדים, בן הזוג או החברים – מומלץ ליצור קשר עם אירית בוטבול-עובדיה, מייסדת שיטת העוצמה שבתוכי.

   

  הרצאות העצמה לנשים

  הרצאות מעוררות השראה

  רוצים להעניק לעובדים או ללקוחות שלכם הרצאות מעוררות השראה? חוגגים אירוע מיוחד ורוצים להוסיף לו הרצאה ייחודית במינה? מחפשים דרכים להעלות לעובדים שלכם את המוטיבציה שלהם ולמצות את כל הפוטנציאל החבוי בהם? הרצאות מעוררות השראה מבית העוצמה שבתוכי, לא רק יעוררו השראה אצל כל אחד ואחת מהשומעים אותן, אלא יגרמו למשתתפים בהרצאה לגלות את עצמם מחדש, להגיע למיצוי עצמי, להעלות את המוטיבציה בתחומי העבודה וכן בתחומי החיים ולהתפתח באופן אישי ותעסוקתי בצורה הטובה ביותר ולאורך זמן דרך שיטה ייחודית ומהפכנית.

   הרצאות מעוררות מוטיבציה

  בשוק, ישנן מגוון הרצאות שגורמות לנו לחשוב לאחר ההרצאה ולעורר אצלנו דברים שלא חשבנו עליהם קודם או שלא הקדשנו להם מספיק זמן ותשומת לב. ההרצאות שאנו מדברים עליהם, לא רק יגרמו לנו לחשוב, אלא ממש יתנו לנו כלים פרקטיים להצלחה עוד בזמן ההרצאה. בשיטה ייחודית, יתגלו בפניכם סודות לניהול נכון של יעדים ומטרות, פיתוח אסטרטגיות להצלחה, פיתוח חוזק נפשי ועוד פנינים רבות שיעזרו להצלחה בחיים לאורח טווח ארוך. הרצאות מעוררות מוטיבציה והשראה מבית העוצמה שבתוכי, הן כבר מזמן חלק מהתנהלות נכונה של חברה ומוכרות כהרצאות חובה לכל עסק. ישנם מספר סוגים של הרצאות מעוררות מוטיבציה, לקהלים שונים ולמטרות שונות.

  מה מיוחד בעוצמה שבתוכי?

  לא בכדי, נבחר השם העוצמה שבתוכי לחברה העוסקת בהגשמת האני העצמי של האדם תוך העוצמה שבתוכו. עם ההרצאות ובכלל עם השיטה הייחודית שפיתחה אירית בוטבול עובדיה, כל אדם מגלה את העוצמה שבתוכו ונותן לה אפשרות להתפתח ולהצליח בעולם העסקי והאישי כאחד. אירית, פיתחה שיטה ייחודית ומסקרנת להגשמת יעדים בכל תחומי החיים ומציעה את הידע הנרחב שלה בהרצאות ובסדנאות שונות שעוזרות לבני האדם לפתח את עצמם עד קצה גבול היכולת.

  רוצים להעניק לעובדים שלכם מתנה משמעותית ונמאס לכם ממתנות גנריות שלא באמת מועילות להם? בואו להעניק להם הרצאה שתשנה להם את דרך החשיבה ותהפוך אותם קודם כל לאנשים טובים יותר ומוגשמים יותר וכן לעובדים יצירתיים ובעלי מוטיבציה גבוהה יותר.

  רוצים לדבר איתי?

   עוד בנושא

   להמשך קריאה

   כך תוכלו להתגבר על המכשולים

   ישנו גיל בו כבר יש משפחה מיוצבת ועבודה סדירה, שהחיים מתחילים להיות קצת יותר משעממים ולאבד משמעות. כאשר עובדים בעבודה שהיא לא מפתחת את החשיבה ואינה מעניינת, חיי הזוגיות אינם תוססים ואין תחביבים מיוחדים, קשה לראות את האור בקצה המנהרה ורבים נכנסים בעקבות כך למשברים...
   להמשך קריאה

   מומלץ לעבור את כל התהליך עם תמיכה

   ללכת לחנות בגדים בקניון ולמצוא פריטים במידה שלכם, לרוץ אחרי הילדים בפארק השעשועים ולאכול מבלי שינעצו בכם מבטים הם בגדר חלום. אתם מרגישים שמעבר לכך שאתם לא נראים טוב כמו פעם, משקל הגוף שלכם מונע מכם לחיות באורח החיים שהייתם רוצים לחיות. אתם כל כך...
   להמשך קריאה

   רוצים להניע את העובדים ?

   עובדים רבים מרגישים עייפים בעבודה בה הם נמצאים. הם מרגישים מיואשים וחסרי תקווה, עובדים כל יום ועושים את אותו הדבר ולא רואים איך אפשר לשנות את שגרת חייהם. אתם, בתור המנהלים את החברה, צריכים להחדיר בעובדים שלכם יותר מוטיבציה. היא יכולה לבוא לידי ביטוי באמצעות...
   להמשך קריאה

   הרצאות מרתקות להייטק

   יש לאחרונה אווירה במשרד של חוסר רצון. חוסר רצון לעבוד, חוסר רצון לעזור, חוסר רצון להתפתח, רק לעשות את המינימום וללכת הביתה. זאת אווירה שקיימת לא רק במשרד שלכם אלא גם במשרדים רבים אחרים. כמצופה אף אחד לא באמת רוצה להרגיש תחושות כאלו במשרד בו...
   להמשך קריאה

   סדנאות שיעזרו לכם לפתח מגוון מיומנויות

   אתם כבר תקופה ארוכה מרגישים שהחיים שלכם לא בשיא שלהם, ויותר מזה, הרבה מתחת ליכולות ולשאיפות שלכם. אתם מרגישים שהגיע הזמן לעשות שינוי משמעותי, אבל שינוי שיהיה מצד אחד חיובי ויחזיר לכם קצת שמחת חיים ומצד שני יהיה עמוק ובעל תובנות רבות שיתנו לכם את...
   להמשך קריאה

   הרבה יותר כיף לעבור את התהליך יחד

   אתם נמצאים בלופ שקשה לכם לצאת ממנו. בין שנאה עצמית, אכילה רגשית וויתור עצמי. אתם מידרדרים לתהום וככל שאתם יורדים למטה אתם יודעים שיהיה לכם קשה יותר להתרומם ממנו. לבני אדם יש נטייה להרס עצמי בכל מיני תחומים וכשמדובר באנשים בעלי עודף משקל, נטייה זו...
   להמשך קריאה

   הרצאות לעובדים

   העובדים שלכם בחברה כבר לא באים לעבודה בכיף ובאנרגיה כמו בעבר. עובדים שהם חברי חשק, חסרי סבלנות ורק מחכים ללכת הביתה בסוף היום. בעקבות כך, הביצועים פחות טובים והמורל בעבודה ירוד. אתם, בתור מנהלים רוצים להכניס משהו שייתן לעובדים תקווה, לראות את האור ומרץ לעבוד...
   להמשך קריאה

   סדנאות לארגונים

   אתם רוצים להביא סדנא לעבודה בזמן הקרוב. זאת, בגלל שאתם בתור מנהלי חברה מבינים את החשיבות של לתת לעובדים הפסקה מהשגרה ומבינים שעל מנת להשאיר את העובדים בשביעות רצון ממקום העבודה, עליכם לספק להם פעילויות שיתמכו בכך. אם אתם מחפשים סדנא שהיא מעוררת השראה, נותנת...
   להמשך קריאה

   סדנת העוצמה שבך

   להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמי שיטת העוצמה שבך מבוססת על ההבנה שכדי לשנות את חיינו לטובים יותר, מאושרים יותר ובריאים יותר, נצטרך ללמוד כיצד לנהל את עצמנו במערך הפנימי וליצור שליטה מלאה בחיינו, בעודנו חותרים לגילוי העוצמות המצויות שבתוכנו. סדנת העוצמה שבך מעניקה כלים מעשיים והבנה...
   להמשך קריאה

   ליווי ואימון אישי עם אירית בוטבול עובדיה

   למי זה מתאים? למי שמעוניין ליצור תוצאות גבוהות בחיים ולהגשים את עצמו: - בזוגיות - בקריירה - במערכות יחסים - במוטיבציה גבוהה - בשמחת חיים - בהשגת הגוף שתמיד חלמתם עליו קואצ'ינג אימון אישי: שינוי דפוסי הפעולה בעולם המודרני בו אנו חיים, קל ביותר ללכת לאיבוד. החל מערוצי התקשורת והמדיה השונים, ההרפתקאות השוכנות מחוץ...
   להמשך קריאה

   קבוצת תמיכה לירידה במשקל

   מחפשים אחר קבוצת תמיכה לדיאטה? כאשר מתקרבים להם חודשי הקיץ החמים אנו שמים לב למשקל שצברנו לאורך החורף. כדי שנוכל להראות טוב בבגדים קצרים, אנו נתחיל לחפש אחר שיטות שונות שיסייעו לנו להשיל את הקילוגרמים העודפים – ובמהרה. עם זאת, פתרונות קסם אלו מסייעים לטווח...
   להמשך קריאה

   סדנאות התפתחות אישית

   מטרתן של סדנאות התפתחות אישית היא, בין היתר, לסייע למשתתפים לפרוץ את הדרך קדימה בזכות עבודה פנימית. אחת מסדנאות מומלצות אלו הינה סדנת העוצמה שבתוכי. סדנה זו מציעה כלים בזכותם תוכלו לשנות את חייכם לטובה – ולהיות מאושרים ובריאים יותר. מעוניינים לשמוע על סדנאות שיסייעו...
   להמשך קריאה

   סדנת העצמה נשית

   בזכות סדנת העצמה נשית, נוכל לרכוש כלים חשובים לבניית העתיד. לאורך השנים האחרונות, אנו עדים לשינויים חיוביים בכל הנוגע אל מעמדן של נשים בחברה. בין אם מדובר בהצעות עבודה, חלוקת התפקידים בתא המשפחתי או שמא מדובר בהיבטים אחרים – המגמה היא בכיוון הנכון. עם זאת,...
   להמשך קריאה

   הרצאות לחברות

   בזכות הרצאות לחברות, תוכלו לעודד את העובדים לפעול במרץ ובאושר. לאורך השנים האחרונות, יותר ויותר מנהלים ובעלי עסקים מבינים את חשיבותה של תרבות ארגונית מרשימה. כלומר, בין אם מדובר במנהלי מחלקות ובין אם מדובר בעובדים זוטרים – השתתפות בהרצאות מעניינות יפתחו אותם ויעוררו אצלם השראה....
   להמשך קריאה

   הרצאות מעוררות השראה

   הזמינו את אירית בוטבול עובדיה להרצות באירועי חברה וכנסים. אירית בוטבול עובדיה הנה מרצה מבוקשת ופופולרית שהרצתה עד היום בפני אלפי אנשים בחברות, ארגונים, כנסים בארץ ובעולם! להזמנת הרצאות לחברות פנו אלינו! מחפשים הרצאה מעצימה ומרתקת לאירוע שלכם? מנושאי ההרצאות של אירית:איך יוצרים שליטה בחיים? איך להניע...
   להמשך קריאה

   הרצאות לנשים

   השתתפות פעילה במסגרת הרצאות לנשים תוביל לשינוי הרצוי. מי מאתנו לא חוותה על בשרה אתגרים, הן בהיבט האישי והן בהיבט המקצועי? אכן, מדי יום ביומו אנו מתמודדות עם מגוון אתגרים כאשר לעיתים קרובות תמרון זה בא על חשבון טובתנו האישית. מעוניינת לשבור את דפוס הפעולה...
   להמשך קריאה

   קבוצות הרזיה

   קבוצות הרזיה הן פתרון מומלץ עבור אלו מאתנו המחפשים הרבה מעבר לסיוע "אינסטנט". לא פעם, אנו נתקלים במושג "דיאטה" כאשר רבים מאתנו אף מנסים סוגים שונים שלה. וזאת, מתוך רצון אמתי לרדת במשקל. עם זאת, כדי להשיג את התוצאה הרצויה, יש לעבוד באופן שקול ומדויק....
   להמשך קריאה

   שילוב של פעילות גופנית

   רבים מאתנו מודעים לחשיבותם של חיים אקטיביים: שגרה בריאה באמצעותה נוכל לשמור על המשקל שלנו ועל בריאותנו. בהתאם, שילוב של פעילות גופנית בחיי היום-יום שלנו הינו חובה כדי לשמור על אורח חיים בריא. עם זאת, אין אפשרות להתחיל פעילויות אלו מבלי להבין קודם מי אנחנו ומה אנחנו...
   להמשך קריאה

   תזונה בריאה ונכונה

   לקראת הקיץ אנשים רבים מנסים להוריד במשקל באמצעות דיאטות שונות. עם זאת, חשוב להבין ששמירה על אורח חיים בריא תתבצע באופן שיגרתי – ולא רק בתקופה מסוימת. על מנת להצליח בכך, מומלץ לשלב תזונה בריאה ונכונה עם פעילות גופנית. מיומנויות אלו תוכלו לרכוש במסגרת סדנאות העצמה  – מפגשי...
   להמשך קריאה

   קואצ'ינג תזונה

   בימינו, רבים מחליטים לבצע שינוי ולעבור לשגרה פעילה וחיובית יותר. וזאת, תוך שמירה על אורח חיים בריא. עם זאת, תהליך זה אינו פשוט וכולל תהליכים ושינויים רבים – פיזיים ונפשיים כאחד. בהתאם, קואצ'ינג תזונה מאפשר לשנות את איכות החיים ולשמור על תזונה בריאה ונכונה. על מנת להצליח במטרה זו,...
   להמשך קריאה

   סדנאות מעניינות לנשים

   במשך חיים שלמים, נשים מנסות להיות טובות, חזקות ועוצמתיות. במילים אחרות, הן רוצות להצליח בתחום הלימודים, העסקים, בזוגיות, עם המשפחה וכן הלאה. בנוסף לכך, נשים תמיד חושבות על המראה החיצוני שלהן; היבט הכולל בתוכו ניסיונות רבים לשמור על המשקל. על מנת לעזור להן להגיע למטרות אלו, קיימות סדנאות...
   להמשך קריאה

   סדנאות להתפתחות אישית

   על מנת להגיע להגשמה עצמית, אנו צריכים לעבור תהליך המבוסס על הקשבה אמתית לרגשות שלנו. סדנאות להתפתחות אישית מאפשרות לעבוד על החולשות הנמצאות בכל אחד מאתנו – ולצמוח מתוכן. אירית בוטבול-עובדיה, מייסדת שיטת העוצמה שבתוכי, אימון להעצמה אישית תסייע לכם לרכוש כלים שיאפשרו להתחבר ל"אני הראשוני" שלכם...
   להמשך קריאה

   סדנאות לירידה במשקל

   סדנאות לירידה במשקל מעניקות ידע תזונתי וארגז כלים העוזרים להתמודד עם אכילה רגשית וחברתית – ובכך למנוע עלייה במשקל בעתיד. סדנה זו מאפשרת לעבור תהליך חשוב של שינוי – במסגרת תומכת. עם זאת, על מנת להצליח להוריד במשקל, יש צורך להבין מה מניע אותנו להצלחת התהליך. לכן, מומלץ...
   להמשך קריאה

   סדנאות לעובדים

   נושא העשרת צוותי עובדים במקומות עבודה הפך להיות עניין שגרתי. בין אם מדובר ביום עיון כללי, הוקרה על הישגים מיוחדים או לצרכי גיבוש – סדנאות לעובדים הן הזדמנות נפלאה להעשיר ולחשוף אותם אל תכנים ערכיים: תכנים אשר יוכלו לתרום לשיפור אורח חייהם ובעקיפין אף לתרום...
   להמשך קריאה

   סדנאות להעצמה לנשים

   פירושה של העצמה נשית הינה להתחבר מחדש לידע ולכוח הנשי ובעקבות כך, לפעול בתוך מקום של עוצמה ועצמאות. שיטת העוצמה שבתוכי מבוססת על הבנה שכדי להתרגש כל יום מחדש, צריך לחיות בעוצמה, להתנהל בשמחה ונינוחות ולפתח חוסן נפשי. סדנאות להעצמה לנשים מתחילות בשיטת העוצמה שבתוכי. כך, נוכל לפגוש...
   להמשך קריאה

   חיים בריאים

   כולנו היינו רוצים לחיות חיים בריאים . בהתאם, קיימות שיטות רבות ומגוונות המסייעות לנו לנהל אורח חיים בריא יותר. אחת השיטות האלה היא שיטת העוצמה שבתוכי ובייחוד – עוצמות הבריאות: מפגשי אקסטרים להרזיה ולחיים בריאים אותם מעבירה אירית בוטבול-עובדיה. מנחה זו בעלת ידע נרחב בתחומי הרפואה המשלימה...
   להמשך קריאה

   הרזיה נכונה

   הרזיה נכונה תתבצע בהתאם לעוצמות הבריאות – מפגשי אקסטרים, קבוצות תמיכה לדיאטה ולהרזיה ולחיים בריאים. שיטת הרזיה זו מתייחסת אל האדם כמכלול, ובה לומדים כיצד לשנות תפיסות בנוגע למזון. כמו כן, רוכשים לאורכה הרגלי אכילה חדשים ולומדים טכניקות הנוגעות לפעילות גופנית ייחודית. שיטה זו פותחה מתוך ההבנה כי...
   להמשך קריאה

   ירידה במשקל בצורה נכונה

   שיטת העוצמה שבתוכי, ובייחוד עוצמות הבריאות – מפגשי אקסטרים להרזיה ולחיים בריאים, נוצרה מתוך התפיסה כי ירידה במשקל בצורה נכונה יכולה להתקיים אך ורק כחלק מתהליך רגשי ומנטלי כולל; תהליך המצריך שינוי מהותי בדפוסי מחשבה וגם בדרכי ההתנהלות שלנו בחיי היום יום. על פי שיטה זו,...
   להמשך קריאה

   הנחיית קבוצות

   הכשרתם ולימודיהם של אנשי מקצוע העוסקים בתחום הנחיית קבוצות מתבססים על מאפיינים שונים: מאפיינים הכוללים, למשל, היכרות עם סוגי הקבוצות השונים, התנהלות הקבוצה, מטרת הקבוצה ועוד. משום שמאפייני המנחה ותכונותיו משפיעים על הקבוצה עצמה, חשוב לבחור במדריך הנכון. תכירו את אירית בוטבול-עובדיה, אשר מנחה קבוצות באמצעות שיטת...
   להמשך קריאה

   היתרונות של אורח חיים בריא

   אורח חיים בריא הינו נושא נפוץ ביותר בימינו. הרי כל אדם רוצה להגיע למצב בו הוא שומר על חיים בריאים לאורך זמן. היתרונות של אורח חיים בריא מסבירים בפירוש מדוע כה חשוב לשמור עליו. נדגיש כי אורח חיים בריא מבוסס בעיקר על תזונה נכונה ופעילויות גופניות. עם זאת,...
   להמשך קריאה

   דיאטה מומלצת לנשים

   שיטת העוצמה שבתוכי, סדנה להעצמה אישית שפותחה על ידי אירית בוטבול-עובדיה, מתייחסת אל האדם האינדיבידואלי ומתבססת על החוויות אותן עבר כמו גם על אורח החיים שלו כיום. לאור היבטים אלו, מייצרת השיטה שינוי כולל אשר בתוכו טמונה דיאטה מותאמת אישית. נדגיש כי נושא הדיאטה עצמו אינו הנושא...
   להמשך קריאה

   אימון להעצמה אישית

   שיטת העוצמה שבתוכי, כשמה כן היא, מבוססת על התפיסה כי בכל אחד מאתנו קיימת עוצמה אדירה – אך מרביתנו חיים ללא ידיעה כיצד להשתמש בה כלל. יכולים גם להיות מצבים בהם אדם הינו עוצמתי מאוד בתחום מסוים בחייו, כאשר בתחומים אחרים הוא יכול לחוש חסר אונים...
   להמשך קריאה

   אורח חיים בריא ותזונה נכונה

   אורח חיים בריא ותזונה נכונה הולכים יד ביד. הרי כיום כבר ברור כי יש קשר הדוק בין השניים! תחום התזונה הוא, ללא ספק, עולם ומלואו ותופס מקום עיקרי בהקשר של אורח חיים בריא. כלומר, מעבר לכך שאכילה היא פעולה שאנו מבצעים מספר פעמים ביום, ההשפעות של פעולה זו...
   להמשך קריאה

   דיאטה בריאה

   הנה מגיע הקיץ, ואנו מתחילים להשיל מעצמנו את הבגדים החמים וללבוש בגדים קצרים ומאווררים תחתם. כאשר אנו מביטים בעצמנו ובעודפי השומן שצברנו במהלך החורף, אנחנו מבינים שנדרשת כאן עבודה רבה. אז אנו פוצחים בדיאטת חסה, חיים על סלט במשך שבוע ומחכים לתוצאות. האם זה עובד? לא בדיוק. כי במקום...
   להמשך קריאה

   שיטת העוצמה שבתוכי

   להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמי מי מאתנו לא משתוקק שמילים כמו אושר, הגשמה עצמית, סיפוק ושמחה יהיו יותר מסיסמאות אלא ביטוי לתחושות המגדירות את חייו? שיטת העוצמה שבתוכי היא שיטה אחת יחידה ומהפכנית המבוססת על ההבנה כי ניתן לחיות בעוצמה, להתרגש כל יום מחדש, לפתח חוסן...
   להמשך קריאה

   קואוצ'ינג

   כמה אתה באמת רוצה להצליח? מה אתה מוכן לעשות בשביל זה? תוכנית ליווי אישית - תהליך ממוקד וקצר שיזניק אתכם לתוצאות מהירות. אנחנו נבנה לכם תוכנית מתודולוגית מובנית ומדויקת שתכליתה להעלות את היכולת שלכם ליצור תוצאות דרך תכנון קפדני, שינוי דפוסים מקובעים ויציאה מאזור הנוחות לעבר הגשמה...
   להמשך קריאה

   מה הם חיים בריאים באקסטרים

   אני מניחה שהרבה פעמים נתקלתם במונח "דיאטה". אני גם מניחה כי הרבה פעמים ניסיתם לעשות דיאטה ונכשלתם. אולי הצלחתם לתקופת מה. באמת רציתם, גייסתם את כוחותיכם ומשאביכם הרגשיים והפיזיים וההצלחה הייתה ארעית, זמנית. אחרי תקופת מה, חזרתם לנקודת ההתחלה לאחר שחוויתם כישלון נוסף. הכישלון החוזר הזה החזיר אתכם למעגל אוטומטי...
   להמשך קריאה
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support