רוצים לדבר איתי?


  תוכנית הרזיה

  נמאס לכם לעקוב אחר דיאטות מתישות שמשאירות אתכם רעבים וכעוסים מבלי שתצליחו לשמר את התוצאות לאורך זמן? עכשיו גם אתם יכולים לאמץ לחייכם תוכנית הרזיה מדויקת אשר כוללת מענה לכל צרכי הגוף והנפש ותוביל גם אתכם אל עבר המענה המחוטב והבריא אותו אתם מחפשים. 

  לאילו נקודות חשובות תתייחס תוכנית הרזיה איכותית?

  תוכנית הרזיה איכותית אשר שמה את הדגש על הנקודות הבאות, תהיה ללא ספק הדרך האיכותית והאפקטיבית ביותר להרזיה וחיטוב הגוף בצורה יעילה, בריאה וכזו אשר תצליח לשמר את התוצאות המרשימות שהצלחתם להשיג. בין הנקודות החשובות שהתוכנית תתייחס אליהן, ניתן יהיה למנות גם את הנקודות הבאות:

  • תפריט מגוון ועשיר שלא ישאיר אתכם רעבים. במידה ואתם נשארים שבעים, הרי שאתם יכולים להרשות לעצמכם להימנע מנשנושים וצריכה של מוצרי מזון מזיקים ומשמינים, לרבות שתיית משקאות מתוקים או אלכוהול לדוגמא. 
  • מפסיקים לאכול עם העיניים. אנשים רבים עשויים להעמיס על צלחתם עוד ועוד, ובסופו של דבר פשוט ימשיכו לאכול על כי הצלחת תתרוקן, זאת גם במידה וכבר לא רעבים. אכילה מצלחות קטנות או הימנעו מהעמסת הצלחת, תהיה זו שתוכל לסדר את נפח הארוחות ולסייע בהפחתת תחושת הרעב כבר לאחר כמה ימים. 
  • מוסיפים פעילות ספורטיבית. זו חיונית לא רק בעבור הרזיה, אלא גם בשמירה על מצב בריאותי תקין ומניעת כאבים מסוגים שונים. התאימו את הפעילות הגופנית למה שאתם אוהבים, ובכך לא תשתעממו ותצליחו להתמיד בפעילות מהנה במיוחד, בין אם מדובר על ריצה, יוגה או ריקודים. 

  תוכנית הרזיה וחיטוב אישית

  גם אם המלחמה במשקל שלכם ליוותה אתכם במשך שנים ארוכות, אין הדבר אומר כי אתם חייבים להמשיך ולהתנהל בדרך זו. בעת פניה אל אירית בוטבול-עובדיה, מייסדת שיטת העוצמה שבתוכי, תוכלו גם אתם לבחור לקחת חלק בעולם בו אתם אלו שאוחזים במושכות של החיים, לא התאוות שלכם, האכילה הרגשית, הרעב או המעגל הנוראי של הלקאה עצמית על כל עליה במשקל. 

  הרזיה ללא דיאטה

  אם גם אתם כבר מאוכזבים ממעגל הדיאטות המתיש אשר משאיר אתכם עם עוד כמה קילוגרמים שלא ציפיתם להם גם אחרי שהצלחתם לרדת במשקל, בטן מקרקרת ותסכול רב, חשוב יהיה לזכור כי אתם ממש לא חייבים להמשיך ולחיות ככה. כיום, הרזיה ללא דיאטה הינה אפשרית בעת פניה אל אירית בוטבול-עובדיה, מייסדת שיטת העוצמה שבתוכי. השיטה מסייעת לרבים לגלות את החוזק הפנימי שלהם ולהיעזר בו על מנת להשיב את המושכות לידיים ולשלוט חזרה על כל היבטי החיים. 

  הרזיה ללא דיאטה – בוחרים באורח חיים בריא בו אתם בשליטה 

  בעוד שאנשים רבים גילו במהלך הזמן כי כל אותן הדיאטות השונות שסחפו אחריהן אינספור אנשים, הן פשוט לא יעילות כפי שהיו רוצים להאמין, הרי שהחיפוש אחר המענה האיכותי ביותר לרצון לרדת במשקל יעבור דווקא בשינוי אורח החיים ואופי התזונה ולא בדיאטה זמנית אשר עלולה להביא לעליה חזרה במשקל ועוד סבב של מעגל ההלקאה העצמית. 

  חשוב להבין כי הרזיה ללא דיאטה תוכל להעניק גם לכם את האפשרות להשיב לעצמכם את השליטה על חייכם, זאת על ידי היפטרות מהרגלים מזיקים ומעכבים אשר מונעים מכם להגשים את המטרות שאתם מציבים. חשוב לציין כי התהליך עשוי להיות מורכב ומאתגר במידה ואתם בוחרים להתמודד עמו בעצמכם, אך בעת קבלת הליווי האיכותי והמנוסה בתחום, הרי שגם אתם יכולים לאמץ הרגלים בריאים שישיבו לכם את הביטחון העצמי ויאפשרו לכם לקחת את המושכות בידיכם ולשלוט על העתיד הבריא והחטוב עליו אתם חולמים. 

  הרזיה ללא דיאטה – חושבים מחוץ לאיסורים

  דיאטות לרוב כוללות אינספור איסורים שגורמים לרבים מאתנו ק להמשיך ולחשוב על כל מה שאסור לנו לאכול. ובשעה שהראש ממשיך להרהר בנושא האוכל ללא הפסקה, הרי שהדיאטה הזו נידונה לכישלון. בחירה במסלול אשר יוכל לסייע גם לכם להיפטר מאותה חזקה שתפס האוכל על חיינו מבלי להתדרדר אל שגרת אכילה שאינה בריאה כלל. לקבלת פרטים נוספים ובחירה בחיים בריאים, חטובים ומאושרים יותר, השאירו פרטים באתר או צרו קשר בטלפון- 077-2308995.

  סדנת הרזיה

  שיטת ההרזיה הייחודית והמהפכנית של אירית בוטבול-עובדיה, מעניקה לאינספור אנשים את האפשרות להשתתף במסגרתה של סדנת הרזיה אשר מסייעת בהשגתן של התוצאות האיכותיות והאפקטיביות ביותר. הסדנה שלנו מאפשרת לאנשים רבים מכל רחבי הארץ ליהנות מיחס אישי ואינטימי אשר יוכל להשיב לידיכם את השליטה על החיים ויסייע לכם להיפטר מכל אותם ההרגלים המתישים אשר מכבידים על מהלך היומיום, מחזירים אתכם שוב ושוב אל אותו משקל ומראה שאתם לא מרוצים ממנו ושואבים אתכם שוב ושוב אל תוך מעגל ההלקאה העצמית. 

  סדנת הרזיה ללא ייסורים

  הדרך הטובה ביותר להבטיח את ההורדה היעילה במשקל תעבור בתהליך אשר יאפשר לכם ליהנות מהאוכל, מבלי להפוך אותו לקדוש מעונה אשר כל הזמן נשאר במחשבותיכם ומייסר אתכם בשעה שאין הוא בנמצא בכל עת. זכרו, אתם ממש לא חייבים לסבול ללא הפסקה רק כי אתם רוצים להתעצב ולהוריד במשקל. מעתה, גם אתם יכולים לפנות אל סדנת הרזיה אשר תיגע בכל הנקודות החשובות ותסייע לשמירה על אורח חיים בריא ומזין, מבלי לרעוב ומבלי להתייסר. בין הנקודות החשובות בהן הסדנא תיגע, ניתן יהיה למנות את הבאות:

  • שינוי תודעתי
  • היגיינה קוגניטיבית 
  • ניהול תאווה
  • ניהול שליטה עצמית
  • שינוי נוירולוגי
  • התאמה תזונתית ספציפית
  • המרצת מטבוליזם
  • השגת יעד גופני

  הסדנה תעניק לכם את האפשרות ליהנות מליווי מקצועי וצמוד לכל אורכה של הדרך, זאת בשילוב של מפגשי הטמעה ולמידה אודות הנושאים שעתידים לשנות את חייכם לצד מפגשי תמיכה אשר יאפשרו לכם לחלוק את החוויה עם כל מי שבאמת מבין אותה ושותף לה. 

  סדנה להרזיה שתיתן לכם מוטיבציה

  חשוב לציין כי התהליך עשוי להיות מורכב בעבור רבים. כך שעל מנת להקל עליו ככל הניתן, להשיב את המוטיבציה ולחלוק טיפים חשובים שיוכלו לסייע עם התהליך עצמו, מומלץ יהיה להיעזר בקבוצת התמיכה להרזיה של אירית בוטבול-עובדיה. בכך תוכלו לזכות בתחושת קהילה, השראה ומוטיבציה להמשך הדרך ושמירה על המשקל החדש והמראה המעוצב שלכם. 

  רוצים לדבר איתי?

   עוד בנושא

   אני מניחה שהרבה פעמים נתקלתם במונח "דיאטה".

   אני גם מניחה כי הרבה פעמים ניסיתם לעשות דיאטה ונכשלתם. אולי הצלחתם לתקופת מה.

   באמת רציתם, גייסתם את כוחותיכם ומשאביכם הרגשיים והפיזיים וההצלחה הייתה ארעית, זמנית.

   אחרי תקופת מה חזרתם לנקודת ההתחלה לאחר שחוויתם כישלון נוסף.

   הכישלון החוזר הזה החזיר אתכם למעגל אוטומטי של תקיעות המתרחש אצלכם מזה שנים, מוריד את הערך שלכם בעיני עצמכם, גורם לכם לספר שיפור פנימי קשה ולבוא במשא ומתן נוקב עם עצמכם.

   הנפש שלכם נצרבת ובלי ששמתם לב, זה שמשליך על תחומים אחרים בחייכם.

   כך קורה שאתם מוצאים את עצמכם מתעוררים בוקר בוקר ללא שמחת חיים.

   אתם שואלים את עצמכם "מה לא בסדר אצלי? הרי יש לי הכול… אז למה אני לא שמח?"

   ככה עובד המוח שלנו. אלו הם מעגלים אוטומטיים.

   אם לא תדעו לכוון את זה, תמצאו את עצמכם בתקיעות שתימשך שנים ואולי אפילו חיים שלמים, באותו סיפור פנימי, באותו תסריט, באותה נקודה.

   מה ששיטת העוצמה שבתוכי מציעה לכם זה לא לעשות דיאטה.

   ממש לא! השיטה מציעה לכם לשנות את הסיפור הפנימי הזה, להיות התסריטאים של הסרט שלכם.

   השיטה מציעה לכם שינוי של מה שהכרתם עד היום, להסיר את כל השכבות שמסתירות את המרץ והאנרגיה שיש בתוככם ולגלות את האני האחר, הראשוני.

   השיטה מציעה לכם דרך וכלים מעשיים שיסייעו לכם להגיע לשליטה מלאה על כל תחום בחייכם באופן מיידי וכך לכוון לתוצאות עוצמתיות ומלאות בחיוניות ובבריאות.

   ברוכים הבאים לעולם האמיתי, בו אתם השחקנים הראשיים ואתם אלה האוחזים במושכות, לא התאוות שלכם, לא מערכות היחסים או הפחדים שלכם. אתם.

   להמשך קריאה

   איך יורדים במשקל

   אנשים רבים בכל הגילאים, נשים וגברים כאחד, תוהים איך לרדת במשקל ביעילות ולא תמיד מצליחים למצוא את הדרך הנכונה בעבורם. בעת פניה אל אירית בוטבול-עובדיה, מייסדת שיטת העוצמה שבתוכי, תוכלו גם אתם לעלות על הדרך אל עבר חיים בריאים ומספקים יותר. במהלך הסדנאות הפותחות את...
   להמשך קריאה

   תוכנית הרזיה

   נמאס לכם לעקוב אחר דיאטות מתישות שמשאירות אתכם רעבים וכעוסים מבלי שתצליחו לשמר את התוצאות לאורך זמן? עכשיו גם אתם יכולים לאמץ לחייכם תוכנית הרזיה מדויקת אשר כוללת מענה לכל צרכי הגוף והנפש ותוביל גם אתכם אל עבר המענה המחוטב והבריא אותו אתם מחפשים.  לאילו נקודות...
   להמשך קריאה

   עוצמה בתנועה- קבוצות אימון ספורט וחיטוב

   שיטת האימון המתקדמת בעולם, המאמצת את שיטת העוצמה שבתוכי ומעניקה תוצאות מהפכניות, בהנחייתה של מאמנת בינלאומית עטורת פרסים. האימונים מוצעים במגוון חבילות, כדי להבטיח התאמה והעצמה אישית ליעדיכם ולאורח החיים שלכם.
   להמשך קריאה
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support