רוצים לדבר איתי?


  אודות

  נעים מאוד, שמי אירית בוטבול-עובדיה. אני בת 50, נשואה ואם לשישה ילדים.
  מדרונות חיי הובילו אותי לא פעם בדרכים עקלקלות וסבוכות. כמו כולם, חיפשתי קיצורי דרך ופתרונות קסם שיפחיתו את מכאוביי וירפאו את פצעיי.
  אז טרם השכלתי להבין את מה שברור לי היום, שאותם קיצורי דרך דווקא גרמו לה להיות ארוכה יותר והעצימו את הסבל שחוויתי בחיי.
  כאלה בני האדם – בורחים מהכאב, מחפשים את העונג ובין לבין מפספסים את עצמם.
  השיטה המהפכנית פותחה, בעקבות תפנית במסע אישי שחוויתי לפני כ- 12 שנה.
  לאחר שהגעתי למשקל של 100 ק"ג ובעקבות ההכרה שאני לא ממצה את יכולותיי, החלטתי ליצור שינוי כפול בחיי – לרזות ולהגשים את חלומי לטפל בבני אדם.

  למרות שכבר שימשתי כאשת תקשורת ואשת עסקים, בחרתי לעזוב הכל ולהתחיל בלימודים במגוון תחומים, מנטורופתיה, תזונה ועד לפסיכולוגיה ופסיכוסומטיקה ושיטות אימון מהמובילות בעולם.

  הכלים החדשים שרכשתי הובילו להשלת למעלה ממחצית ממשקל גופי ולפיתוח עקרונות שיטת העוצמה שבתוכי, באמצעותה התאפשר לי לחולל שינוי אמיתי בחייהם של מאות אנשים ולעזור להם להגשים את החלומות שלהם.

  מאז ילדותי אהבתי להיות בחברת אנשים מבוגרים, לשוחח איתם ובעיקר להקשיב. מצאתי את עצמי מנסה לפרש את סבלם ולפתור את בעיותיהם.

  שנים רבות לאחר מכן עבדתי כעיתונאית, כדוברת ואף כמנהלת רכש רפואי.

  בכל מקום אליו הגעתי הקשבתי, התעניינתי ולמדתי כל מה שניתן היה ללמוד מכל אדם שנקרה בדרכי.

  הקריירה שלי הייתה מספקת ואז הגיעה תחושת הפספוס.

  התעוררתי בוקר אחד והבנתי שאני לא שלמה עם עצמי, שאני לא ממצה את את היכולות שלי. הבנתי שאני צריכה ללכת אחרי החזון שלי ולהגשים אותו.

  כבר באותה נקודה החלטתי לעשות מעשה, לקחת אחריות על חיי ולחתור לשינוי מהותי.

  ויתרתי על התירוצים, השארתי את "אין לי כוח" מאחוריי ובחרתי בעצמי.

  בשנים האחרונות, הבנתי כי הייעוד שלי הוא לתת – לתת תובנות ייחודיות, כלים מעשיים וללמד אנשים שהדרך הנכונה להשגת תוצאות קבועות וארוכות טווח היא באמצעות תהליך.

  לא עוד מאבק יומיומי במשקל, בעצמנו ובתאוות שלנו אלא דרך יסודית, הוליסטית ובריאה שתביא בראש ובראשונה לשינוי בתפיסה ורק לאחר מכן במראה החיצוני.

  מה שאני רוצה לתת לכל אחד ואחת מכם זה את הכלים שיאפשרו לכם לצאת לדרך ולהגיע לתוצאת העל שלכם – חיים מאושרים ומלאים בשמחה ובהגשמה עצמית.

  בשיטת העוצמה שבתוכי, תניעו את עצמכם להצלחה ללא פשרות.

  אנחנו נלווה אתכם צעד אחר צעד, נספק את הכלים, הייעוץ, התמיכה והליווי. אתם רק צריכים לחלום, לרצות ולהגיע.

  התמחות:

  מאמנת למוטיבציה ושינוי תודעתי, קואצ'רית עם התמחות מאוניברסיטת קליפורניה, נטורופתית ומתמחה בתזונת ספורט, סופרת, מרצה, מנחת קבוצות להעצמה והגשמה ומפתחת שיטה פורצת דרך להרזייה.

  אני מזמינה אתכם לבוא ולקחת חלק באחת מהסדנאות, ללמוד את שיטת העוצמה שבתוכי ולגלות את עצמכם מחדש ולחולל פריצות דרך בחייכם.

  מאחורי שיטת העוצמה שבתוכי

  השיטה המהפכנית פותחה על ידי אירית בוטבול-עובדיה בעקבות מסע אישי שחוותה במהלך העשור האחרון.

  לאחר שהגיעה למשקל של 100 ק"ג ובעקבות ההכרה שהיא אינה ממצה את יכולותיה, החליטה אירית ליצור שינוי כפול בחייה - לרזות ולהגשים את חלומה לטפל בבני אדם.

  למרות שכבר שימשה כאשת תקשורת ומנהלת בכירה, בחרה אירית לעזוב הכול והחלה בלימודים במגוון תחומים – מנטורופתיה ותזונה ועד לקבלה ופסיכוסומטיקה.

  הכלים החדשים שרכשה הובילו להשלת מחצית ממשקל גופה ולפיתוח עקרונות שיטת העוצמה שבתוכי, באמצעותה אפשרה אירית למאות אנשים לקדם שינוי אמיתי בחייהם.

  חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support